درباره ما

_

پرتو پیشگامان پویا یک شرکت توسعه تجارت است که راه حل های جامع را برای حل چالش های پیچیده تجارت بین المللی شما ارائه می دهد. ما با تحقیق حرفه ای در بازار خارجی، انتخاب دقیق تامین کنندگان ، طراحی و اجرای استراتژی های تدارکات و فروش مناسب و مسئولانه ، برنامه ریزی لجستیک و حمل و نقل و همچنین مدیریت اسناد بازرگانی از طریق زیرساخت ها و شبکه دفاتر خود امنیت تجارت بین المللی را برای مشتریان خود به ارمغان می آوریم.

پرتو پیشگامان پویا در سال 1395 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون راه حل های مدیریت تأمین جهانی کالا ارائه می دهد. ما با داشتن دفاتر و شرکای مختلف در کشورهای کلیدی جهان از جمله چین ، هند ، آلمان ، روسیه ، عمان و ترکیه ، با مذاکره با تأمین کنندگان منافع شما را تضمین می کنیم تا اطمینان حاصل شود که محصول از نظر هزینه ، کیفیت و شرایط تحویل طبق خواسته های شما باشد. هدف ما از ابتدا ارائه خدمات تخصصی بازرگانی خارجی و تامین کالا و نیز صادرات مواد شیمیایی و کامودیتی بوده و در طی این سالها، توانستیم خدمات مناسبی را به صنایع شیمیایی و پلیمری ، صنایع دارویی و صنعت خودرو ارائه دهیم.

آنچه که به عنوان یک شرکت کوچک برای ارائه خدمات بازرگانی تاسیس شد، هم اکنون به یک شرکت مستقل با دفاتری در تهران ، ترکیه و پاکستان و نیز شرکای تجاری راهبردی در روسیه ، ارمنستان ، آذربایجان ، عمان ، امارات ، چین ، کره جنوبی ، هند و آلمان تبدیل شده است. طی سال اول ما صرفا خدمات ترخیص در گمرکات کشور را ارائه می کردیم اما الان ما در کشورهای مختلف دفاتر داریم و تجارت کرده ایم.

ما به پشتوانه دانش و تجربه مدیران خود در زمینه بازرگانی خارجی ، مهندسی خرید، بازاریابی ، صادرات و فروش بین الملل هم اکنون یک مجموعه پیشرو در زمینه تامین تخصصی مواد اولیه و افزودنی های صنایع شیمیایی ، پلیمری و پلاستیک هستیم. مدیریت تامین انواع پلیمرهای مهندسی ، مواد اولیه صنعت نساجی ، پیگمنتها ، تیتانیوم دی اکساید ، افزودنی های صنعت پلاستیک و مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی و مواد اولیه دارویی از حوزه های کاری این شرکت می باشد.

چرا پرتو پیشگامان پویا ؟

زنجیره تامین
  • به دلیل درک عمیق ما از چگونگی حیاتی بودن یک زنجیره تأمین قابل اطمینان برای هر کار تولیدی ، ما تامین کنندگان جهانی را با توجه به استانداردهای دقیق فنی ، بازرگانی و لجستیکی ارزیابی می کنیم. فراتر از این ، ما افراد خود را در کارخانجات تولیدی تامین کنندگان ، قرار می دهیم تا در صورت لزوم همه جنبه های فرآیند تولید را بازرسی و نظارت کنیم.  برنامه تضمین کیفیت ما شامل تجزیه و تحلیل مقدماتی ، امکان سنجی ، دستورالعمل های بازرسی و گزارش های تولید برای اطمینان مشتری از برآورده ساختن نیازهای و خواسته های خود است.
درک کاملی از صنعت حمل و نقل و لجستیک
  • ما به عنوان شرکای باتجربه تولید در خارج از کشور ، درک کاملی از صنعت حمل و نقل و لجستیک ، شیوه های پرداخت پیدا کرده ایم و وظیفه خود می دانیم تا راه حل های هوشمند و قابل اعتماد به مشتریان خود ارائه دهیم.
دسترسی گسترده به تأمین کنندگان
  • ما دسترسی گسترده به تأمین کنندگان در آسیا و اروپا به ویژه شرکای تجاری کلیدی ایران از جمله چین ، هند ، آلمان و ترکیه داریم.

دانش و تجربه فعالیتهای گمرکی
  • ما دانش و تجربه فعالیتهای گمرکی را داریم و می توانیم مجوزات واردات کالا را اخذ و حل مشکلات گمرکی را مدیریت کنیم.

شناخت مواد اولیه
  • ما با شناخت مواد اولیه و تامین کنندگان صنایع شیمیایی ، پلیمری ، دارویی ، نساجی و لوازم یدکی و پشتیبانی فنی-مهندسی می توانیم خرید امن و با کیفیت را برای مشتریانمان تضمین کنیم.

تیم متخصص
  • ما با کمک تیم متخصص و زیرساخت تجاری خود یک راه حل کامل و بدون دردسر ارائه می دهیم که کلیه جنبه های تامین و خرید محصول ، حمل و نقل ، گمرک ، تدارکات خارجی و داخلی را کنترل می کند. ما در تمام این مراحل ضمن پاسخگویی ، همراه و متعهد به شما هستیم و سعی در برآورده ساختن توقعات و نیازهای شما از یک تامین کننده در کلاس جهانی ، خواهیم داشت.

شبکه فروش
  • ما می توانیم از شبکه فروش محصولات صادراتی خود ، برای بازاریابی و فروش محصولات شما در ترکیه ، پاکستان ، هند ، چین و روسیه استفاده کنیم.