صادرات

صادرات مراحل متنوعی دارد که پرتو پیشگامان پویا آماده ارائ خدمات در هر کدام یکی از این زمینه ها می باشد. ما اهمیت صادرات و فروش جهانی را برای شرکت شما ، تشخیص می دهیم و با پشتکار تمام تلاش می کنیم تا فروش و تجارت بین المللی شما به اندازه کافی مدیریت شود.

از جمله خدمات ما در این زمینه ، بازاریابی و شناسایی مشتریان ، تحویل به مشتری و تسویه حساب بانکی ، اخذ مجوزات صادراتی و ترخیص می باشد با توجه به یکپارچگی فعالیتهای صادراتی و وارداتی ، پرتو پیشگامان پویا آماده خرید حوالجات صادراتی و رفع تعهد ارزی صادرکنندگان محترم جهت واردات مواد اولیه می باشد .

ما دارای زیرساخت و شبکه فروش در کشورهای ترکیه ، روسیه ، عمان ، پاکستان ، عراق ، افغانستان و کشورهای CIS هستیم که می توانند به شما در دسترسی به این بازارها کمک کنند. ما به صورت تخصصی در زمینه محصولات کشاورزی ، فراورده های نفتی و محصولات پتروشیمی ، دارای صادرات هستیم و در این زمینه می توانیم به بازاریابی و فروش محصولات شما بپردازیم .

مارکتینگ و بازاریابی

تحویل به مشتری و تسویه بانکی

بازگردانی ارز حاصل از صادرات و فروش در سامانه نیما

شناسایی مشتریان

عملیات ترخیص صادراتی

رفع تعهد ارزی

مذاکرات فروش

حمل و لجستیک

عقد قرارداد فروش / اخذ سفارش خرید

اخذ مجوزات صادراتی برای کالا

ارائه قیمت و مشخصات فنی محصولات

عقد قرارداد خرید داخلی

ارسال نمونه در صورت لزوم

بررسی مطابقت محصول با استاندارد کشور مقصد

راهکار برون سپاری فروش

در پرتو پیشگامان ما بر روی تجربیات فروش خود به ویژه در حوزه B2B متمرکز شده و می توانیم راهکارهای مناسبی به شما ارائه داده و فرایند فروش محصولات شما در بازارهای جهانی را مدیریت کنیم.

ما در زمینه صادرات محصولات شیمیایی و فرآورده های پالایشی به پاکستان ، افغانستان ، ترکیه و CIS فعالیت داریم .صادرات محصولات کشاورزی به روسیه و کشورهای خلیج فارس نیز از دیگر فعالیت های ما می باشد. ما به طور مشخص در این بازارها می توانیم نمایندگی فروش محصولات شما را متناسب با زمینه های فعالیت خود  به عهده بگیریم و با کمک تجربیات و امکانات خود به ترویج و فروش آنها بپردازیم. در این راستا ما خدمات ویژه ای را به شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ ها ارائه می دهیم.

ما در حال برنامه ریزی برای کسب بازارهای صادراتی جدید در عمان ، عراق ، هند و اروپای شرقی و مرکزی می باشیم. لطفا با ما تماس بگیرید و درباره برنامه های فروش جهانی خود با متخصصان ما گفتگو کنید.