واردات

_

واردات و تامین جهانی شامل فرآیند تأمین کالا یا خدمات مورد نیاز برا ی اداره صحیح یک شرکت است. بازرگانی خارجی به عنصری اساسی در یک کسب و کار موفق تبدیل شده است زیرا که به شرکت ها امکان می دهد از منابع بی بدیل موجود در خارج از کشور استفاده کنند. لذت هر شرکت این است که سود کسب کند و بازرگانی خارجی این امکان را می دهد که شرکت به یک منبع ارزان قیمت مواد اولیه با کیفیت ، نیروی کار و فناوری پیشرفته دسترسی پیدا کند .

مزیت قابل توجه تامین کالا از طریق پرتو پیشگامان پویا ، صرفه جویی در هزینه است. ما گروهی از تحلیلگران خبره داریم که هزینه را تجزیه و تحلیل می کنند و ارزان ترین خدمات و مواد اولیه را از بازار جهانی تأمین می کنند. این نه تنها شما را ازهزینه های هنگفت نجات می دهد بلکه سود و بهره وری شما را به حداکثر می رساند

 

 

پرتو پیشگامان پویا به شما کمک خواهد کرد تا تمام ریسکهای ناشی از تهیه منابع و بازرگانی خارجی را مدیریت کنید . ما تمام علل افزایش قیمت مانند هزینه ارتباطات ، بازرسی ، هزینه حمل کالا یا خدمات و هزینه های ترخیص را کنترل خواهیم کرد.

واردات مواد اولیه و قطعات از فرایند طولانی برخوردار است. پرتو پیشگامان پویا آماده ارائه خدمات در هر کدام از مراحل فرایند واردات می باشد. از جمله خدمات ما در این زمینه ، مذاکره با تامین کنندگان و اخذ پروفرما ، مدیریت حمل و بازرسی کالا ، ترخیص کالا از گمرکات کشور ، مدیریت حل مشکلات و اختلافات گمرکی می باشد.

بسیاری از کارخانجات ایرانی جهت خرید مواد اولیه خود از تامین کنندگان خارجی مانند چینی ها نگران عدم تحویل کالا پس از پرداخت وجه می باشند . در این شرایط ما ضمن بررسی تامین کنندگان و نیز پرداخت مطمئن و ارائه تضمین تحویل کالا ، ریسک شرکتهای ایرانی را کاهش خواهیم داد.

منبع یابی

ظهرنویسی اسناد توسط بانک

عملیات ترخیص

مذاکره با تامین کنندگان

لجستیک و حمل

اظهارنامه بانکی منشا ارز

اخذ PI

آماده سازی اسناد بازرگانی

حمل داخلی

ثبت سفارش

تامین ارز

شناسنامه انبار و اعلام وصول بار

اخذ مجوزات

تخصیص ارز

تسویه حساب با بانک و عودت سپرده تضمین

صدور بیمه نامه باربری

صدور بازرسی کالا

راهکار تامین

End to End

_

در فرایند تامین End to End ، یک محصول یا خدمات (یا هر دو) از ابتدای مرحله منبع یابی و مذاکرات تامین در کشور مبداء تا حمل و تحویل نهایی به انبار مدنظر مشتری در کشور مقصد  به صورت جامع توسط پرتو پیشگامان پویا انجام می شود.

 ما با استفاده از زیرساخت گسترده و شرکای تجاری در سراسر فرایند تامین کالای خارجی ، قابلیت ارائه راهکارهای جامع در تمام مراحل زنجیره تامین کالا را داریم . لذا به راحتی می توانیم پروژه ای را از ابتدا تا انتها اجرا و مدیریت کنیم و در طول مسیر ، هر آنچه را که لازم است تهیه کنیم .

 بدون محدودیت در خشکی ، دریا یا مرزهای دیگر و بدون نگرانی از موانع تخصصی در مذاکرات تامین به ویژه در صنایع شیمیایی ، پلاستیک ، دارویی و لوازم یدکی ، پرتو پیشگامان تجربه ای را که توسط متخصصان جمع آوری شده و برای تجارت شما مفید و موثر می باشد به کار می گیرد. .

ما به صورت تخصصی در زمینه تامین مواد اولیه شیمیایی ، پلیمری ، نساجی ، قطعات و لوازم یدکی و ابزارآلات ، راه حل های جامع از تامین تا تحویل نهایی کالا به انبار مدنظر مشتری ارائه می دهیم.

 با افزایش تقاضا برای خدمات و کالاهای با کیفیت ، شرکتهای چابک باید بلافاصله از چنین فرصتهایی استفاده کنند. ما در تامین End to End اطمینان حاصل می کنیم که فرآیندها ، خدمات و کالاها بدون دردسر اضافی و همچنین بدون تأثیر بر کیفیت محصول از A به Z تحویل داده می شوند.

با ما تماس بگیرید تا در مورد امکان همکاری با یکدیگر گفتگوکنیم.  بیایید به اهداف مشترک برسیم و با هم رشد کنیم و یک رابطه تجاری پایدار و فعال ایجاد کنیم که دوام داشته و ارزش ایجاد کند.