نشان عالی مدیر سال

هفتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال

هفتمین اجلاس نشان عالی مدیر سال با حضور معاون رئیس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد کشوری روز سه شنبه یکم آذر 1401 در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد. مهندس ابراهیم زاده که مدیریت شرکت پرتو پیشگامان پویا را بر عهده دارد با بهره گیری از دانش و تجربه بازرگانی خویش توانست نشان عالی مدیر سال را کسب کند. امید است با سخت کوشی و عنایت پروردگار این شرکت بتواند امسال نیز همانند سال های گذشته گام بلندی در زمینه تولید، صادرات و واردات بردارد.

همایش صادراتی اصفهان

همایش توسعه صادرات صنایع پلیمری

این همایش در اصفهان توسط اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان انجام شد. از اهداف این همایش میتوان به شناسایی ظرفیت های صادراتی صنعت پلیمر و رفع موانع موجود در این مسیر اشاره کرد. علاوه بر این همایش تقدیر از صادرکنندگان پویا در زمینه صنایع پلیمری نیز برگزار شد و شرکت پرتو پیشگامان پویا نیز جزو صادرکنندگان نمونه شناخته شد.

رویداد اینوتکس

رویداد اینوتکس

در رویداد اینوتکس پیچ که با حمایت پرتو پیشگامان پویا و به همت شتابدهنده آرک آپ، 1 اردیبهشت ماه در محل پردیس دانشگاه ارومیه برگزار شد، تیم های رایان پلیمر آرتا از آذربایجان شرقی، آلتین پرینت از آذربایجان غربی و فرتاک ناژو از اردبیل به عنوان ایده های برتر انتخب و برگزیده شدند.

پرتو پیشگامان پویا

معرفی پرتو پیشگامان پویا

پرتو پیشگامان پویا یک شرکت توسعه تجارت است که در سال 1395 به پشتوانه بیش از 10 سال تجربه مدیران در زمینه بازرگانی و تجارت خارجی تاسیس شد و تا کنون راه حل های جامع را برای حل چالش های پیچیده تجارت بین الملل و مدیریت تامین کالا به مشتریان خود ارائه می دهد.

صنایع نساجی تارتن پرتو

صنایع نساجی تارتن پرتو

صنعت نساجی از صنایع ریشه دار در ایران است. تامین مواد اولیه به ویژه انواع رنگدانه ها به واردات وابسته است که تامین به موقع و تخصصی آن از دغدغه های مهم کارخانجات فعال در این زمینه می باشد. پرتو پیشگامان پویا با تشکیل تیم متخصص و در قالب برند تارتن پرتو اقدام به طراحی و توسعه بسته های خدمات ویژه صنعت نساجی در زمینه تامین مواد اولیه کرده است.

 

تامین ابزار و ماشین آلات صنعتی

تامین ابزار و ماشین آلات صنعتی

تامین ابزار و ماشین آلات صنعتی مورد نیاز کارگاه های کوچک و کارخانه ها تولیدی در جهت حمایت و پشتیبانی از چرخه تولید کشور در این برهه زمانی از اهمیت بالایی برخوردار است. پرتو پیشگامان پویا با تشکیل یک تیم R&D، طیف گسترده ای از ابزار های مورد نیاز چرخه تولید کشور را مورد و بررسی قرار داده است.

یوروپلاست

نمایشگاه اوراسیا روز اول

ایران یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان در زمینه مواد خام پتروشیمی است. در زمینه صادرات این مواد و مواد پلیمری، شرکت 3P (پرتو پیشگامان پویا) با ارائه راهکارهای مناسب برای حل چالش های پیچیده تجاری شما آماده کمک به شما می باشد. همچنین با قبول 0 تا 100 پروسه صادراتی میتواند این پروسه را برای شما هموارتر کند.

یوروپلاست

نمایشگاه اوراسیا روز دوم

یکی از مهم ترین صادرات ایران در زمینه صادرات صنایع پلیمری و شیمیایی می باشد. این صنعت به سومین صنعت سرمایه پذیر در کشور ما تبدیل شده است. شرکت 3P (پرتو پیشگامان پویا) با ایجاد دفاتر تجاری خود در سراسر دنیا اقدام به ایجاد یک پل ارتباطی بین شرکت های تولید کننده صنایع شیمیایی و کشورهای کرده است. تامین انواع پلیمرهای مهندسی، الیاف شیشه، دی اکسید تیتانیوم و افزودنی های پلیمری از کشورهای کره جنوبی، چین، هند، آلمان، ترکیه و شرکت های تجاری معتبر دیگر از جمله تخصص ما می باشد.

یوروپلاست

نمایشگاه اوراسیا روز سوم

پرکننده کربنات کلسیم، معروف به مستربچ کربنات کلسیم و یا pp کربنات، همیشه در صنعت پلاستیک دارای جایگاه ویژه ای بوده است و همواره این جایگاه را حفظ کرده است. تخصص اصلی ما در شرکت 3P (پرتو پیشگامان پویا) تامین انواع مستربچ های پرکننده با مشخصات مورد نظر شما می باشد. اگر به دنبال تامین مستربچ پرکننده با قیمت و کیفیت مناسب برای تولید مستربچ های بادی، تزریقی و دورانی هستید با ما در تماس باشید .