_

قطعات یدکی خودرو

 

شرکت پرتو پیشگامان پویا در سال 1399 با درک اهمیت روز افزون تامین قطعات یدکی خودرو استاندارد و باکیفیت فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد. ما با تشکیل یک تیم R&D، طیف گسترده ای از قطعات یدکی و برندهای مطرح مورد نیاز صنعت حمل و نقل کشور از جمله HOLSET ، KOLBEN SCHMIDT ، GOETZE ، MAHLE ، VALEO ، GARRETT و … را مورد مطالعه و بررسی قرار دادیم .

اروپا ، چین و ترکیه پایگاه گسترده تولید قطعات یدکی در حجم های بسیار بالا اما با کیفیت های متفاوت هستند در این بین چین رشد بالایی به لحاظ حجم و کیفیت تولید داشته است . تامین قطعات یدکی قابل اطمینان  نیاز به تسلط بر تمام اجزای زنجیره تامین آن دارد تا محصولات با کیفیت مطلوب در اختیار صنعت حمل و نقل کشور قرار بگیرد . از این رو ، شرکت ما از طریق زیرساخت دفاتر خود و نیز توانمندی های بازرگانی ، آماده ارائه خدمات تامین این محصولات برای فروشندگان قطعات یدکی خودرو کشور می باشد. ما همیشه به دنبال کسب رضایت مشتری و پایه گذاری همکاری بلند مدت با مشتریان خود هستیم.

برای اطمینان از دریافت قطعات یدکی باکیفیت، ابتدا باید تامین کنندگان معتبر شناسایی شوند . متخصصان تامین ما با شرکتهای بزرگ تولید کننده قطعات یدکی در ارتباط هستند . همچنین امکان مذاکرات تخصصی ، دریافت نمونه ، انجام بازرسی های دقیق از کالا و فرایند تولید آن وجود دارد . پرتو پیشگامان پویا در تمام طول مسیر همراه شما است. جهت تامین قطعات یدکی خودرو ، با ما تماس حاصل فرمایید .

لوازم یدکی